7 / 24 Djlerimizle istek parçalarınız eşliginden muhabbet ediniz ... Radyo Dinle ».

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık, iktisadi ve kültürel açıdan en önemli şehri. Belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre, 14 milyonu geçen nüfusuyla Avrupa'da birinci, dünyada ise dördüncü sırada gelir.
Marmara kıyısı ve İstanbul Boğazı boyunca, Haliç'i de çevreleyecek şekilde Türkiye'nin kuzeybatısında kurulmuştur.İstanbul'un Avrupa'daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya'daki bölümüne ise Asya Yakası veya Anadolu Yakası denir. Dünyada iki kıta üzerinde kurulu tek metropoldür. 27 ilçesi vardır , sınırları içinde büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır. 2010 yılında Avrupa Kültür Başkenti olacaktır.
Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, 330 - 395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395 - 1204 ile 1261 - 1453 yılları arasında Doğu Roma İmparatorluğu, 1204 - 1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 - 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmıştır.
İstanbulİstanbul sohbetİstanbul chat
İstanbul sohbet sayfasına hoş geldiniz. Sitemizde 7'den 70'e kaliteli, saygılı bir chat ortamı olmakla beraber, 7 - 24 canlı radyo yayını ve bir birinden farklı oyun botları ile muahbbet ederken güzel zaman geçirebileceksiniz.
Sitemizde bir birinden güzel kızlar, yakışıklı erkekler, her yaştan insanlar ve dünyanın her yerinde yaşayan türklerle sohbet edebilir, arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. TamSohbet.Net kaliteli sohbettin gurbetçi türklerin buluşma noktası olmayı hedeflemiş bir sitedir.

TamSohbet.Net İstanbul sayfası hakkında hizmet verdigi kelimeler. : sohbet, chat, bedava sohbet, türkçe sohbet, bedava chat, çet, cet, sohpet, sohbet odası, sohbet odaları, chat odası, chat odaları, muhabbet