7 / 24 Djlerimizle istek parçalarınız eşliginden muhabbet ediniz ... Radyo Dinle ».

Hollanda (Hollandaca: Nederland ) ya da Hollanda Krallığı (Koninkrijk der Nederlanden), Hollanda, Aruba ve Hollanda Antillerinden oluşur.
Hollanda, kuzey ve batıda Kuzey Denizi, güneyde Belçika, doğuda ise Almanya ile komşudur. Ülke topraklarının çoğunluğu deniz seviyesinin altındadır. Hollanda, Belçika ve Lüksemburg ile birlikte Benelüks ülkelerinden bir tanesini oluşturur. Hollanda'nın Rotterdam kenti, Avrupa'nın en büyük limanlarından biridir.
Hollanda meşruti monarşi ile yönetilen bir Avrupa ülkesidir. Hollanda nüfus yoğunluğu fazla olan bir ülkedir. Ülke özellikle peynirleri, yel değirmenleri, bisikletleri, laleleri,Holştayn adı verilen inekleri ve sosyal hakları ile tanınır.
Hollanda Avrupa Birliği, NATO, OECD üyesidir. Ayrıca Kyoto Sözleşmesi'ni imzalamıştır. Ülke Eski Yugoslavya Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne, Uluslararası Adalet Divanı'na Uluslararası Ceza Mahkemesi'ne ve Europol'e ev sahipliği yapmaktadır.
HollandaHollanda sohbet
Hollanda'lu gurbetçi türk vatandaşlarının sohbet sayfasına hoş geldiniz. Sitemizde 7'den 70'e kaliteli, saygılı bir chat ortamı olmakla beraber, 7 - 24 canlı radyo yayını ve bir birinden farklı oyun botları ile muahbbet ederken güzel zaman geçirebileceksiniz.
Sitemizde bir birinden güzel kızlar, yakışıklı erkekler, her yaştan insanlar ve dünyanın her yerinde yaşayan türklerle sohbet edebilir, arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. TamSohbet.Net kaliteli sohbettin gurbetçi türklerin buluşma noktası olmayı hedeflemiş bir sitedir.

TamSohbet.Net Hollanda sayfası hakkında hizmet verdigi kelimeler. : sohbet, chat, bedava sohbet, türkçe sohbet, bedava chat, çet, cet, sohpet, sohbet odası, sohbet odaları, chat odası, chat odaları, muhabbet