7 / 24 Djlerimizle istek parçalarınız eşliginden muhabbet ediniz ... Radyo Dinle ».

Almanya (Almanca: Deutschland), ya da resmî adıyla Almanya Federal Cumhuriyeti (Almanca: Bundesrepublik Deutschland ; Orta Avrupa'da bir ülkedir. Kuzeyinde Kuzey Buz Denizi, Danimarka, ve Baltık Denizi; doğusunda Polonya ve Çek Cumhuriyeti; güneyinde Avusturya ve İsviçre; ve batısında Fransa, Lüksemburg, Belçika, ve Hollanda bulunur. Almanya 357,021 km²lik bir alanı kaplar ve ılıman iklim kuşağının içinde yer alır. 82 milyonun üzerindeki nüfusu ile Avrupa Birliği'nin en çok nüfusa sahip ülkesi konumundadır. Ayrıca en çok göçmen barındıran üçüncü ülke konumundadır.
AlmanyaAlmanya sohbet
Almanya'lu gurbetçi türk vatandaşlarının sohbet sayfasına hoş geldiniz. Sitemizde 7'den 70'e kaliteli, saygılı bir chat ortamı olmakla beraber, 7 - 24 canlı radyo yayını ve bir birinden farklı oyun botları ile muahbbet ederken güzel zaman geçirebileceksiniz.
Sitemizde bir birinden güzel kızlar, yakışıklı erkekler, her yaştan insanlar ve dünyanın her yerinde yaşayan türklerle sohbet edebilir, arkadaşlıklar, dostluklar kurabilirsiniz. TamSohbet.Net kaliteli sohbettin gurbetçi türklerin buluşma noktası olmayı hedeflemiş bir sitedir.

TamSohbet.Net Almanya sayfası hakkında hizmet verdigi kelimeler. : sohbet, chat, bedava sohbet, türkçe sohbet, bedava chat, çet, cet, sohpet, sohbet odası, sohbet odaları, chat odası, chat odaları, muhabbet